Schooljaar 2019-2020

 

Directie
Ann Vrijdag, tvv Greta Debremaeker

Kleuterschool

Klas        K1(onthaal)         Liesbeth Sterckx
Klas        K1(onthaal)         Bieke Van Onsem
Klas        K1                          Nancy Van Roy
Klas        K1                          Kirsten Callebaut / Shari Debremaeker
Klas        K2                          Elke Sermon
Klas        K2                          Katrien Carlier
Klas        K3                          Elke Eker
Klas        K3                          Thalia Snoeck

Kinderverzorgster             Griet Desmecht
L.O.                                       Wesley Michiels / Wim Doudelet en Annelies Oscé
Zoco                                      Veerle Verhoeven

SES                                        Kimberley Vantournhout / Shari Debremaeker
                                                Ingrid Hellebaut

 

Lagere school

Klas        1                             Joyce Claes
Klas        1                             Cindy Petroons
Klas        2                             Marleen Suenens / Annick Huffer

Klas        2                             Marjolein Demont / Annick Huffer
Klas        3                             Magali Vanden Borre
Klas        3                             Sarah Temmerman
Klas        4                             Kevin Van Roy
Klas        4                             Sara Arnoes
Klas        5                             Amanda Verherstraeten
Klas        5                             Iris Motté
Klas        6                             Nele Christiaens / Selim El Boujdaini
Klas        6                             Eline Dewaer / Selim El Boujdaini
SES/OND                             Alex Verbesselt  / Caroline Blommaert /Kristien Denayer / Annick Huffer / 

                                                Chris Cornelis
RKG                                       Melanie Voets

PRG                                      Miriam Vansteenkiste
NCZ                                      Erne Mertens
ISL                                        Soufyane Rarhibi
L.O./zwemmen                  Wim Doudelet / Annelies Oscé
ICT                                        Frederik Coolen
Zoco                                      Caroline Blommaert

ADM                                     Marie-Rose Genicot / Debbie Debremaeker / Ilse Vanderelst

 

Afkortingen
RKG rooms-katholieke godsdienst
ZOCO zorgcoördinator
PRG protestantse godsdienst
NCZ niet confessionele zedenleer
ADM administratie
SES sociaal-economische status